CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Medycyna i Uroda - woj. Lubelskie

Dodano:2017-12-18
Miejsce: woj. Lubelskie

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:506704985

Oferta pracy dla fizjoterapeuty

Obecnie dla niewielkiego szpitala położonego w centralnej Francji poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FIZJOTERAPEUTA

Miejsce pracy: centralna Francja, uzdrowiskowa miejscowość w górach położona 60 km od Clermont – Ferrand

ZAKRES OBOWIĄZKÓW I OPIS PLACÓWKI:

• Praca z pacjentami z dysfunkcjami narządu ruchu, chorobami reumatycznymi, schorzeniami układu oddechowego i nerwowego (hemiplegie, choroba Parkinsona). Rehabilitacja osób starszych.
• Terapia indywidualna mająca na celu utrzymanie lub rozszerzenie możliwego zakresu ruchu kończyn górnych i dolnych, ćwiczenia równowagi i koordynacji ruchowej, nauka chodu.
• Współpraca z zespołem terapeutycznym biorącym udział w procesie leczenia : lekarze, pielęgniarki, opiekunowie medyczni.
• Na terenie szpitala działają trzy odziały: ogólny, opieki średnioterminowej i rehabilitacji oraz geriatryczny. Fizjoterapeuta pracuje na kilku oddziałach.
• Praca od 9:00 do 17:00 (grafik ruchomy, konsultowany z zespołem). 28 dni urlopu w ciągu roku.

WYMAGANIA:

• wykształcenie kierunkowe: licencjat lub magister fizjoterapii,
• umiejętność pracy w zespole,
• samodzielność i odpowiedzialność,
• życzliwe podejście w kontakcie z pacjentem,
• chęć podjęcia pracy we Francji.

NIE WYMAGAMY:

• Dodatkowych kursów
• Doświadczenia zawodowego
• Znajomości języka francuskiego – tego nauczymy Cię sami!

CO ZYSKASZ PODEJMUJĄC WSPÓŁPRACĘ Z NAMI?
• umowę o pracę na czas określony (CDD) na 6 miesięcy, następnie umowa na czas nieokreślony (CDI).
• atrakcyjne zarobki (2340 euro brutto/ 1800 euro netto miesięcznie). Wyższe wynagrodzenie dla osób z doświadczeniem zawodowym. Możliwość negocjacji stawki przy przedłużaniu umowy na czas nieokreślony po 6 miesiącach.
• legalne zatrudnienie bezpośrednio u francuskiego pracodawcy
• bezpłatne zakwaterowanie udostępnione przez pracodawcę na czas trwania całej umowy (Pokój z łazienką i toaletą. Kuchnia oraz salon są wspólne dla jeszcze dwóch innych pokoi. Mieszkanie jest położone obok szpitala.)

OBAWIASZ SIĘ CZY PORADZISZ SOBIE W PRACY ZA GRANICĄ?
O NIC SIĘ NIE MARTW, DOKŁADNIE PRZYGOTUJEMY CIĘ DO WYJAZDU!

• Nauczymy Cię języka francuskiego – weźmiesz udział w bezpłatnym kursie językowym (stacjonarnym lub online)
• Przygotujemy Cię do rozmowy z francuskim pacjentem – opanujesz słownictwo medyczne potrzebne w pracy fizjoterapeuty we Francji
• Zajmiemy się nostryfikacją Twojego dyplomu we Francji – bezpłatnie przetłumaczymy Twoje dokumenty i prześlemy do Francji
• Zorganizujemy Twoją podróż do Francji i pokryjemy jej koszt
• Zadbamy o Twój komfort psychiczny wspierając Cię również po wyjeździe,
• Damy Ci możliwość rozwoju zawodowego – wybierzemy dla Ciebie placówkę medyczną zgodną z Twoimi preferencjami, w której będziesz mógł zdobywać lub poszerzać doświadczenie zawodowe.

NIE CZEKAJ DŁUŻEJ! NOWE WYZWANIA I FRANCUSCY PRACODAWCY CZEKAJĄ NA CIEBIE!

Jeśli zainteresowała cię nasza oferta, prześlij CV na adres: rekrutacja@ipfmedical.pl lub wyślij aplikację online na www.ipfmedical.pl

Kliknij by powiększyć

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol