CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - Lublin i okolice

Dodano:2019-11-21
Cena: 1 zł
Miejsce: Lublin i okolice

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:146351520

Gastamo Job Service

Niemiecka firma Gaumenschmaus Frischgrill GmbH poszukuje 5 pracowników na stanowiska:
sprzedawca food-trucka, specjalista od grillowania.
Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0425
Miejsce pracy: Betziner Weg 18, 16833 Fehrbellin

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.
Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju

Obowiązki: gastronomia, grillowanie w food tracku.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. niemieckiego

Oferujemy:
- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach
- WYNAGRODZENIE: 1500 euro/h brutto + prowizja od sprzedaży
- zapewnione dodatki do wynagrodzenia (od 2200 euro brutto)
- zapewnione zakwaterowanie przez pracodawcę
- praca w wymiarze 40-48 godzin w tygodniu, od poniedziałku do piątku
- zapewniony bon na wyżywienie (6 euro dziennie)
- urlop w wymiarze 24 dni w roku
- zapewnione szkolenie przez pracodawcę
- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: info@gastamo.pl
Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.
Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 14 635 15 20

Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl

CaloscDol