Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Dom i ogród - woj. Lubelskie

Dodano:2019-12-25
Miejsce: woj. Lubelskie

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Tabletki do zmywarki Fairy za darmo!

Okazja do otrzymania za darmo tabletek do zmywarki Fairy. Trzeba się zarejestrować do nowego programu lojalnościowego na www.blovly.pl - po zarejestrowaniu się można zamówić za darmo tabletki do zmywarki Fairy! Program ten sponsorowany jest przez Procter&Gamble, który wrzuca czasami jakieś niespodzianki w postaci darmowych próbek swoich produktów. Ostatnio była też pasta do zębów Oral-B.
Blovly to serwis lojalnościowy, w którym w zamian za przesyłane zdjęcia paragonów otrzymuje się nagrody -np. karty podarunkowe 50 zł!
Można przesyłać dowolne paragony, nawet starsze - za to dostaje się punkty. W przypadku niektórych kategorii produktów otrzymuje się punkty dodatkowe (np. produkty dla dzieci-pieluchy Pampers, Dada, produkty kosmetyczne, produkty do zmywarek i in.)
Dodatkowo można brać w specjalnych konkursach. Codziennie 10 osób, które zarejestrują paragon i w najkrótszym czasie rozwiążą zagadkę wygrywa 50 lub 100 zł!

Polecam-super sprawa:
-----------------------
www.blovly.pl
-----------------------


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol