Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Ślub i wesele - Lublin i okolice

Dodano:2020-09-15
Cena: 80 zł
Miejsce: Lublin i okolice

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:531288783

Nauka pierwszego tańca oraz tańca użytkowego

www.firstdancelublin.com
tel. 531 288 783
____________________________
ZAJĘCIA Z PIERWSZEGO TAŃCA
Nauka choreografii tanecznej do pierwszego tańca. Pomoc w wyborze piosenki oraz obróbka utworu muzycznego pod kątem pokazu, konsultacje z parą odnośnie kroków z pierwszego tańca. Tworzenie unikalnych choreografii z różnych stylów tanecznych. Przygotowanie utworu do pokazu z pierwszego tańca - gratis! Indywidualne podejście do każdej pary. Możliwość wynajęcia 5 sal na terenie Lublinabądź nauki w domu klienta (w cenie zajęć). Przyspieszony kurs dla "spóźnialskich" dzięki zastosowaniu metod przyswajania wiedzy. Zajęcia mogą być prowadzone o każdej godzinie, w dni robocze i w weekendy.

CENA: 80 zł

____________________________
ZAJĘCIA Z TAŃCA UŻYTKOWEGO
Naucz się prostego, efektywnego tańca wykonywanego w parze i stań się królem parkietu. Zajęcia mogą być poprowadzone dla indywidulanego klienta, dla pary, a nawet dla szerszej grupy osób. Taki rodzaj tańca przyda się na każdą okazję!

CENA: 80 zł

_____________________________
WESELNY PAKIET
Pakiet łączony dla par z pierwszego tańca (oraz innych zajęć tanecznych) wraz z wynajęciem napisu LOVE:

* Rabat -10 zł na dwie lekcje nauki tańca przy wypożyczeniu napisu
* Zniżka do -50 zł na wynajem LOVE
* Zniżka na wynajem wytwornicy baniek mydlanych - 10 zł

__________________________
PAKIET BUBBLE LOVE
Łączony pakiet wynajmu podświetlanych ledowych napisów LOVE oraz święcącej wytwornicy baniek mydlanych. Oba gadżety urozmaicają ceremonię oraz każdego rodzaju wydarzenie tworząc świecące, kolorystyczne dekoracje. Cena obejmuje jeden dzień wynajmu - w tym wliczona jest cena montażu i demontażu dekoracji.

CENA ZA PAKIET JEDNODNIOWY: 270 ZŁ

__________________________
WYNAJEM PODŚWIETLANEGO NAPISU LOVE (drewniany lub plexi)

Oferuję Państwu wynajem podświetlanego napisu LOVE w dwóch wariantach.

1. LEDOWY BIAŁY NAPIS LOVE
Napis jest świeżo, profesjonalnie wykonany i zasilany żarówkami typu led. Jest to jeden z najwyższych napisów dostępnych w ofertach - jego wysokość to 1,20 m. Każda litera jest zasilana oddzielnym kablem dzięki czemu napis można rozstawić na wszelkiego rodzaju powierzchniach - zarówno literami obok siebie jak i pionowo stawiając jedną literę na drugą.

Wynajem napisu to pełna doba a nawet 48 godzin! (zniżka na drugi dzień)
Możliwość transportu napisu w cenie wynajmu na terenie Lublina jak i poza miasto Lublin (negocjacja z klientem). Rozstawienie i podłączenie napisu rónież zawarte jest w ogólnodostępnej cenie.
Przed oficjalnym wynajęciem napisów istnieje możliwość sprawdzenia liter pod względem rozmieszczenia i wyglądu !

2. DREWNIANY LEDOWY NAPIS LOVE
Napis LOVE jest wykonany z drewna o grubości kilku centymetrów. Drewno jest oszlifowane i zaimpregnowane. Posiada stabilną podstawę. Napis jest dodatkowo podświetlony panelami led barwy ciepłej, które można w prosty sposób zdemontować. Każda litera jest zasilana oddzielnym kablem dzięki czemu napis można rozstawić na wszelkiego rodzaju powierzchniach - zarówno literami obok siebie jak i pionowo stawiając jedną literę na drugą.

Każda litera zasilana oddzielnym kablem dzięki czemu napis można rozstawić na wszelkiego rodzaju powierzchniach - zarówno literami obok siebie jak i pionowo stawiając jedną literę na drugą.

Wynajem napisu to pełna doba a nawet 48 godzin! (zniżka na drugi dzień)
Możliwość transportu napisu w cenie wynajmu na terenie Lublina jak i poza miasto Lublin (negocjacja z klientem). Rozstawienie i podłączenie napisu również zawarte jest w ogólnodostępnej cenie.
Przed oficjalnym wynajęciem napisów istnieje możliwość sprawdzenia liter pod względem rozmieszczenia i wyglądu !

- NOWOŚĆ! Przy wynajmie napisu zniżka na wypożyczenie wytwornicy baniek mydlanych wraz z dodatkową dekoracją maszyny - w pakiecie koszt wynajmu to wyłącznie 30 zł !

- NOWOŚĆ X2! Do napisu LOVE wynajęcie panelu estradowego led dla dodatkowego oświetlenia napisu z tyłu w pionie lub poziomie! CENA BEZ ZMIAN!

____________________________
WYPOŻYCZENIE LEDOWEJ WYTWORNICY BANIEK MYDLANYCH
Ten sprzęt spowoduje, że Twoja impreza stanie się wyjątkowa, niezależnie czy będzie to wesele, impreza firmowa, czy event dla dzieci. Duża wydajność urządzenia sprawia, iż zaspokoi potrzeby każdego użytkownika, a jednocześnie da sporo frajdy uczestnikom.
Cena wynajmu opiewa jeden dzień, do zestawu dołączony jest płyn do baniek mydlanych gratis. Montaż maszyny gratis! Urządzenie wytwarza niezliczoną ilość baniek mydlanych na minutę dodatkowo rozświetla pomieszczenie poprzez zmieniające się kolory obudowy.

CENA WYNAJMU ZA DZIEŃ: 60 ZŁ

___________________________
LATINO NIGHT - WIECZÓR PANIEŃSKI
Wieczór panieński opiewający gorące rytmy latynoamerykańskie. Pełna godzina treningu pobudzającego endorfiny i całe ciało do tańca. Cena od grupy zawiera wynajem sali, lampkę szampana oraz upominki.

CENA: 130 zł

________________________
OFERTA NAUKI TAŃCA UŻYTKOWEGO, TAŃCA TOWARZYSKIEGO, LATINO, FIT DANCE, ZUMBA:

Oferuje naukę podstawowych lub zaawnasowanych kroków tańców towarzyskich, choreografię w stylu pop, choreografie na pierwszy taniec weselny, naukę tańca użytkowego, indywidualny trening fitness oraz naukę techniki tańca towarzyskiego. W cenie zajęć znajduje się dojazd do domu, prywatne prowadzenie zajęć, korzystanie z własnego sprzętu oraz dużo pozytywnej energii.

CENA: 80 ZŁ


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol