Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Praca - Polska

Dodano:2020-09-21
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Zarabianie na perfumach

Najważniejsze informacje o platformie Seltu warto znać, gdy ktoś chce rozwinąć własny interes w nowoczesny sposób. Seltu to program partnerski MLM, doceniany. Firma Seltu działa z myślą o rodzimych wytwórcach oraz klientach. Dzięki pomysłom Seltu można rozwinąć swoją markę. Można oczekiwać regularnych przychodów i stabilnej pozycji w branży, w dyscyplinie takiej jak zarabianie na perfumach i to na idealnych warunkach. Dokładniej, odnosi się to do dziedzin: moda i obuwie, zdrowie i uroda, motoryzacja, biżuteria i akcesoria, multimedia, rtv i agd, sport i rekreacja, turystyka, dom i ogród, artykuły dziecięce, usługi i rozrywka, meble i wyposażenie wnętrz.

Współpracując z Seltu można liczyć na eksponowanie swojej nazwy i produktów w ważnych strategicznie miejscach oraz w sieci. Można również zrobić użytek z dodatkowych aktywności w obrębie współpromocji oraz działań z zakresu marketingu. Są to: placementy na platformie Seltu, placementy w aplikacji Seltu, kanały społecznościowe Seltu oraz kampanie promocyjne. Jeśli natomiast producent potrzebuje wyczyścić magazyn, to może decydować się na sprzedaż asortymentu outletowego. Można również poszerzyć zakres współpracy o cross border na kraje zagraniczne, sporządzając załącznik do umowy na konkretny rynek.


Zarabianie na perfumach


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol