Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Motoryzacja - Polska

Dodano:2022-02-22
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:856525132

ROZŁADUNEK TRANSPORT CIĘŻAROWY DIAGNOSTYKA ELTRAS

Firma ELTRAS z powodzeniem działająca na rynku od kilkunastu lat oferuje specjalistyczne usługi rozładunku, usługi transportu ciężarowego, w tym transportu ponadgabarytowego i niskopodwoziowego, usługi diagnostyczne w zakresie diagnostyki wszelkich pojazdów i maszyn: budowlanych, rolniczych, drogowych oraz usługi serwisowe w zakresie napraw pojazdów. Siedziba firmy ELTRAS zlokalizowana jest przy ul. Logarytmicznej 7 w Białymstoku. Firma ELTRAS dysponuje nowoczesną stacją diagnostyczną wykonującą kompleksowe przeglądy techniczne, diagnostyczne pojazdów i maszyn, warsztatem mechanicznym oferującym kompleksowe naprawy pojazdów oraz serwisem hydrauliki siłowej oferującym naprawę, wymianę oraz przystosowanie przewodów hydrauliki siłowej do każdego pojazdu i maszyny. Stanowisko serwisowe w ELTRAS umożliwia zakuwanie węży hydrauliki siłowej o dowolnej średnicy, dowolne przystosowanie przewodu dzięki szerokiemu asortymentowi produktów do zakuwania węży hydraulicznych dostępnych na miejscu. Dostępność produktów do zakuwania węży w ELTRAS znacznie skraca czas realizacji usługi, a to z kolei skraca czas przestoju niesprawnych pojazdów i maszyn. Serwisanci z firmy ELTRAS realizują usługi wymiany przewodów hydrauliki siłowej z dojazdem na miejsce awarii po wcześniejszym uzgodnieniu warunków telefonicznie.
Firma ELTRAS wykorzystuje wieloletnie doświadczenie w zakresie obsługi i eksploatacji pojazdów, zwłaszcza ciężarowych oraz specjalistycznych maszyn dla zapewnienia najwyższej jakości usług serwisowych, napraw i diagnostyki pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów. Stacja diagnostyczna ELTRAS zapewnia kompleksowe usługi diagnostyczne pojazdów i maszyn, również autobusów, motocykli i pojazdów zabytkowych, możliwość skorzystania z pomocy mechaników przy przygotowaniu pojazdu do przeglądu technicznego oraz drobny upominek do każdego badania technicznego. Firma ELTRAS obsługuje także rezerwacje elektroniczne terminu badania technicznego z możliwością wyboru konkretnej godziny przeglądu technicznego. Stacja diagnostyczna ELTRAS zapewnia przestronny parking przed budynkiem stacji kontroli, komfortowe warunki dla klientów oczekujących na badanie techniczne oraz sprawną i profesjonalną ocenę stanu technicznego pojazdu przez doświadczonych diagnostów.
Firma ELTRAS dysponuje własnymi pojazdami ciężarowymi, specjalistycznymi maszynami rozładunkowymi oraz naczepami pozwalającymi na obsługę zleceń transportowych na terenie całego kraju, w tym transport materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa, nawozy, pasze, transport ponadgabarytowy: ładunków, maszyn, pojazdów oraz rozładunek towarów i materiałów. Szczegółowa oferta firmy ELTRAS dostępna jest na firmowej stronie www.eltras.pl oraz u obsługi firmy pod numerem 85 652 51 32.


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol