Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Biznes i Usługi - Polska

Dodano:2022-05-26
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:856525132

STACJA KONTROLI POJAZDÓW ELTRAS PRZEGLĄDY BADANIA

Firma ELTRAS wykonuje profesjonalne usługi rozładunkowe przy wykorzystaniu specjalistycznych maszyn rozładunkowych i pojazdów ciężarowych, zapewnia możliwość transportu ładunków i towarów z rozładunku w dowolne miejsce w kraju. Firma ELTRAS dysponuje samochodami ciężarowymi z naczepami niskopodwoziowymi do transportu ładunków ponadgabarytowych tj. maszyny drogowe, budowlane i inne, samochodami ciężarowymi do transportu materiałów sypkich tj. piach, żwir, kruszywa. Usługi rozładunkowe świadczone przez firmę ELTRAS wykonywane są przez doświadczonych operatorów sprawnie i terminowo. Firma ELTRAS zapewnia dostępność usług utrzymując pojazdy w doskonałym stanie technicznym, możliwości negocjowania warunków przy dłuższej współpracy oraz kompleksowe usługi powiązane z transportem m.in. diagnostyka pojazdów, usługi serwisowe pojazdów ciężarowych, maszyn, wózków widłowych, podnośników, wynajem maszyn drogowych, budowlanych, serwis przewodów hydrauliki siłowej, usługi ozonowania wnętrza pojazdu. Firma ELTRAS jest właścicielem Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów przy ul. Logarytmicznej 7, warsztatu mechanicznego wykonującego naprawy samochodów oraz maszyn drogowych, budowlanych, rolniczych wyposażonego w stanowisko serwisowe do wymiany, napraw, regeneracji przewodów hydrauliki siłowej. Stacja diagnostyczna ELTRAS wykonuje kompleksowe przeglądy diagnostyczne wszelkiego typu samochodów: osobowych, dostawczych, ciężarowych, autobusów, motocykli i maszyn rolniczych, drogowych, budowlanych. Diagnostyka pojazdu wykonywana przez stację kontroli ELTRAS pozwala na rzetelną ocenę stanu technicznego pojazdu, zidentyfikowanie obszarów wymagających uwagi lub zaplanować wymianę zużytych elementów. Klienci stacji diagnostycznej ELTRAS mogą korzystać z usług warsztatu zlokalizowanego przy stacji diagnostycznej oraz wiedzy i doświadczenia doskonałych mechaników zatrudnionych przez firmę ELTRAS. Stacja kontroli pojazdów ELTRAS umożliwia dokonanie wymiany drobnych elementów tj. żarówka, bezpiecznik, czujnik, dokonanie regulacji: regulacja świateł, ustawienie zbieżności w trakcie przeglądu technicznego, co umożliwia uzyskanie pozytywnego wyniku badań technicznych. Stacja diagnostyczna obsługuje elektroniczną rezerwację terminu badania technicznego z możliwością wyboru daty i godziny przeglądu, bez kolejki i oczekiwania wraz z bezpłatną opcją przypomnienia o zbliżającym się terminie kolejnego przeglądu technicznego.
Firma ELTRAS zapewnia klientom specjalistyczne usługi serwisu przewodów hydrauliki siłowej z możliwością dojazdu do klienta lub na miejsce awarii, oferuje usługi zakuwania węzy i przewodów o dowolnej średnicy z możliwością dokupienia dowolnych akcesoriów do zakuwania przewodów i przystosowania przewodu do potrzeb konkretnego pojazdu lub maszyny. Serwis przewodów hydrauliki siłowej umożliwia naprawę przewodu z dojazdem do klienta po wcześniejszym uzgodnieniu warunków realizacji zlecenia telefonicznie. Firma ELTRAS wyróżnia się indywidualnym podejściem do klienta, sprawną i rzetelną realizacją zleceń, które realizuje zgodnie z oczekiwaniami klienta. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą usług świadczonych przez firmę ELTRAS na stronie www.eltras.pl lub telefonicznego kontaktu z obsługą firmy pod numerem 85 652 51 32.


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol