Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Podręczniki i książki - Lublin

Dodano:2013-04-23
Cena: 139 zł
Miejsce: Lublin

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:690 900 250

Naucz dziecko czytać przed pójściem do szkoły

DZIECKO KTÓRE NAUCZY SIĘ CZYTAĆ PRZED PÓJŚCIEM DO SZKOŁY, NAUKĘ BĘDZIE KOJARZYŁO Z PRZYJEMNOŚCIĄ WIĘC JEGO SUKCESY BĘDĄ WIĘKSZE.

Przedmiotem aukcji jest zestaw kart do nauki czytania dla małych dzieci od 6 miesięcy do 6 lat, opracowany ściśle według zaleceń Glenna Domana.


www.subtelnarewolucja.pl

Stworzony przez nas zestaw sprawdził się doskonale w edukacji naszych własnych dzieci, spotykając się z ogromnym zainteresowaniem wśród bliższych i dalszych znajomych.

Zestaw spełnia wszelkie wymagania:


- wielkość, kolor i kształt liter dokładnie odpowiada zasadom stworzonym przez Glenna Domana;


- słowa oraz zdania są zgodne z regułami pisowni języka polskiego (zdania pisane z wielkiej litery i zakończone kropką);- słowa, których użyliśmy odpowiadają pojęciom najczęściej spotykanym przez dziecko;


- stworzyliśmy kilka wzorów harmonogramu, który niezwykle ułatwia codzienne korzystanie z kart jasno pokazuje, które słowo wprowadzamy, a które odkładamy;Wczesna nauka czytania ma nieoceniony pozytywny wpływ na całe życie Waszego Dziecka. Nauka czytania poprzez zabawę pozwoli Waszemu Szkrabowi nie tylko odkrywać swoje talenty i zainteresowania, ale da mu również cenny czas, który będzie mógł spędzić tylko z Wami, drodzy Rodzice. Dzięki takim zabawom Wasze Dziecko będzie miało lepszą koncentrację i pamięć, dużo łatwiej będzie przyswajało wiedzę, a nauka, również wtedy, gdy pójdzie już do szkoły, będzie mu się kojarzyła z przyjemnością, a nie obowiązkiem.


NA CZYM POLEGA METODA GLENNA DOMANA?

Metoda wczesnej nauki czytania według Glenna Domana polega na pokazywaniu dziecku kart z napisanymi na nich wyrazami. Karty te muszą być odpowiednio duże, aby były łatwo dostrzegalne dla dziecka (około 55 cm na 10,5 cm). W początkowych etapach nauki napis jest czerwony, gdyż właśnie czerwony kolor na białym jest dla małego dziecka najlepiej widoczny. W późniejszych etapach czcionka stopniowo się zmniejsza, a kolor przechodzi w brązowy i wreszcie czarny.

Rozpoczynając zabawę w naukę czytania pokazujemy dziecku zestaw pięciu słów. Robimy to trzy razy dziennie zachowując co najmniej 15-minutowe przerwy miedzy sesjami.Kolejnego dnia dodajemy drugi zestaw złożony z pięciu słów. Stosując się ściśle do zaleceń Domana, po pięciu dniach dochodzimy do pięciu zestawów, z których każdy pokazujemy dziecku trzy razy dziennie. Daje nam to łącznie 15 sesji w ciągu dnia.Rozumiemy jednak, że nie każdy Rodzic będzie w stanie poświecić na zabawę tyle czasu, dlatego przygotowaliśmy dla Państwa harmonogramy uwzględniające 15, 6 lub 3 sesje dziennie. Harmonogramy są oczywiście tylko sugestią, w jakiej kolejności wprowadzać słowa - każdy z Państwa może stworzyć swój własny harmonogram i wprowadzać słowa w kolejności, która będzie najbardziej atrakcyjna dla Waszego dziecka.


W skład Zestawu 1 wchodzą:

Krok Pierwszy (pojedyncze słowa) i Krok Drugi (pary słów):

- 200 kart z nadrukiem w kolorze czerwonym o wymiarach 55 cm x 10,5 cm, czcionka zmniejsza się stopniowo z 80 mm do 50 mm

- 10 czystych kart

- 5 kart ze słowem „jest”

- Czerwony marker do wypełniania czystych kart

- Poradnik dla Rodziców

- Trzy przykładowe harmonogramy

DODATKOWO:

ZAKŁADKA DO KART
10 szt. NAKLEJEK Z NAZWAMI SPRZĘTÓW DOMOWYCH


Nie pytaj więc czy warto uczyć małe dziecko czytania –
po prostu zacznij je uczyć!

www.subtelnarewolucja.pl


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol