Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług - korzystanie z serwisu oznacza ich akceptację. Możesz to zmienić w ustawieniach swojej przeglądarki.
CaloscGora

Ogłoszenia Lublin

Mieszkania, Praca, Ślub, Usługi

Lubliniak.com.pl - witamy

Podróże i wypoczynek - Polska

Dodano:2016-02-14
Cena: 105 zł
Miejsce: Polska

Przy kontakcie powołaj się na serwis Lubliniak.com.pl

Telefon:793 763 005

Słoneczny apartament, Warna, Bułgaria 2016

Obszerny, luksusowy, dwupokojowy apartament; słoneczny (okna wychodzą na południe), klimatyzowany, w dobrze utrzymanym budynku z doskonałą lokalizacją. W samym centrum Warny i 100 metrów od plaży. Całkowita powierzchnia apartamentu to 65 metrów kwadratowych. W jego skład wchodzi pokój dzienny z kuchnią i przylegającym balkonem, sypialnia, obszerny korytarz (przedpokój) z którego wchodzi się do każdego z pomieszczeń, jak również łazienka. Apartament posiada nowe wyposażenie (w tym między innymi telewizor). Kuchnia jest w pełni wyposażona (płyty grzewcze i piekarnik, lodówka, zmywarka, ekspres do kawy). Na wyposażeniu jest pościel i ręczniki. Dostęp do Wi-Fi- bezpłatny. Niedaleko znajduje się wiele muzeów i pomników kultury, jak również basen pływacki, który działa przez cały rok.

Odległość do podstawowych zabytków w mieście jest następująca:
*Park nadmorski- 100 metrów
*Opera warneńska- 800 metrów
*Katedra- 900 metrów
*Dworzec morski- 250 metrów

Do apartamentu zapraszamy gości z własnym transportem, jak również tych którzy zdecydują się wybrać inny środek transportu, taki jak; tanie linie lotnicze, loty czarterowe biur podróży (można wykupić sam przelot), jak również przejazd autobusem w obie strony (koszt około 500 - 600 zł), w okolice Warny. Odległość do lotniska w Warnie to 10 km.

Ceny za jeden nocleg / cały apartament:

Styczeń – 25 euro
Luty – 25 euro
Marzec – 30 euro
Kwiecień – 35 euro
Maj – 40 euro
Czerwiec – 50 euro
Lipiec – 55 euro
Sierpień – 55 euro
Wrzesień- 40 euro

A tak wygląda Warna;
Варна
https://web.facebook.com/bulgariatravelorg/videos

A tutaj Bułgaria;
https://web.facebook.com/bulgariatravelorg/videos/887515031293461/
https://www.youtube.com/watch?v=LGlVKVHLCas

Po dokonaniu rezerwacji, na mój adres e-mail, otrzymujecie Państwo, drogą elektroniczną, potwierdzenie rezerwacji apartamentu. Rezerwacja staje się ostatecznie wiążąca w momencie otrzymania wpłaty na konto, w wysokości 10% ceny usługi ogółem. Jest to normalna praktyka stosowana również w Polsce. Pozostałą część opłaty za pobyt, regulujecie Państwo na miejscu w Bułgarii.

Zapraszamy do Warny, Morskiej Stolicy Bułgarii !!! :)


Kliknij by powiększyć


Reklama
Wypożyczalnia samochodów Lublin
Serwisy Partnerskie
Pomocnik studenta Nowysącz.biz Usługi Lublin - Twoj-Lublin.pl
 

Ogłoszenia Lublin

 
CaloscDol